Jitsi de her admin-oda ilişkisi

Merhaba,
Ubuntu 18.04.4.LTS üzerine quickInstall şeklinde jitsi kurdum ve çalıştı. Bazı ufak tefek ayarları yaptım. Şu an sadece kayıtlı kullanıcılar şifrelerini kullanarak oda oluştura biliyorken diğer misafirler ise sadece odaya katılabiliyorlar. (bu arada yüzlerce misafir ve yüzlerce kayıtlı üye olacak)
Benim istediğim şey ise her bir kullanıcı için bir oda oluşturabilmesi (ki muhtemelen oda isimleri kullanıcı isimleri ile eşdeğer olur).
Diyelim A ve B kişileri kayıtlı ve C kişisi de misafir.
A isminde bir oda oluşturuyorum.
Odanın tek sahibi A kişisi olsun istiyorum.
Şu an ki sistem de ise C kişisi A isminde ki odaya girdiğinde beklemede,
B kişisi de girdiğince beklemede,
A kişisi ise oda sahibiyim diyerek kullanıcı adı ve şifresini girdiğinde oda canlanıyor ve oda sahibi A kişisi olmuş oluyor. Buraya kadar güzel fakat A kişisi girmeden B kişisi kendi kullanıcı adı ve şifresini denediğinde maalesef oda canlanıyor.
Bu konu ile ilgili biraz araştırma yaptım ama sorunumu çözemedim. En yakın yöntem ise JWT ile login olma ki orada kullanıcı bilgileri kısmında tüm odalara giriş izni veya tek bir odaya giriş (her bir kullanıcı kendi odasına giriş iznine sahip olacak) şeklinde kurgulamıştım fakat jwt sistemini de kullanamadım. Sanki her bir jwt token ile farklı bir odaya gidiyormuş gibi oldu.
Bu konu da yardımlarınız olursa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ediyorum.

1 Beğeni