Jitsi ikinci bir cihazdan bağlanıldığında yada telefon tarayıcısından konferanstan atıyor

Merhaba, anlatım ve açıklamalar çok başarılı , teşekkürler kurdum ve çalıştırdım. PC den yeni toplantı ismi girip başlat dediğimde toplantı başlıyor, ancak ikinci bir pc baden bağlanıldığında yada telefon tarayıcısından (fark etmiyor) ikisinide dışarı atıp tekrar bağlanıyor ve tekrar tekrar döngü devam ediyor.

Merhaba,

Kurulumu nasıl bir sunucuda yaptınız?
Güvenlik duvarı kurallarınızı kontrol ettiniz mi?
Gereken tüm portalar açık mı?

Geri dönüşün ve cevabın için çok teşekkürler Muhammed, seni yordum. Bu arada senden cevap beklerken yukarıdaki sorunun çözümünü jitsi sayfasından buldum ve problem çözüldü.
belki işine yarayan olur diye sorunun cevabını buraya da eklemek isterim.

If the installation is on a machine behind NAT jitsi-videobridge should configure itself automatically on boot. If three way calls do not work, further configuration of jitsi-videobridge is needed in order for it to be accessible from outside.

Provided that all required ports are routed (forwarded) to the machine that it runs on. By default these ports are (TCP/443 or TCP/4443 and UDP/10000).

The following extra lines need to be added to the file /etc/jitsi/videobridge/sip-communicator.properties:

org.ice4j.ice.harvest.NAT_HARVESTER_LOCAL_ADDRESS=<Local.IP.Address>
org.ice4j.ice.harvest.NAT_HARVESTER_PUBLIC_ADDRESS=<Public.IP.Address>

And comment the existing org.ice4j.ice.harvest.STUN_MAPPING_HARVESTER_ADDRESSES.