Jitsi ile online hizmet sunmak

Merhaba,
Sayfayı youtube videolarından öğrendim. Biraz inceledim. Çok faydalı içerikler var. Ben jitsi ile bir proje yapmak istiyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşların fikirlerini almak istiyorum. Projem şu şekilde olacak;
Online danışmanlık hizmeti verecek bir portal, pazaryeri yapmak istiyorum. Bunun için online görüşme olarak jitsi’yi kullanmak istiyorum. Bunu da sanal bir sunucuya kuracağım. Buraya kadar tamam. Asıl sorum şu: Acaba başka bir web sitesine gerek kalmadan jitsi ile aynı sayfada hem satış hem de online danışmanlık hizmeti verebilir miyim? Bununla ilgili örnekler var mı? Tahsilat, görüşme linkini sms ile gönderme, danışanların profilleri ve randevu takvimi gibi özelliklerin olacağı bir site olacak. Bu konularda bilgisi ve özellikle deneyimi olan arkadaşlar bilgi verir beni yönlendirirse çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler

Merhabalar,

Bu talepleriniz için özel geliştirme yaptırmalısınız. Jitsi bir konferans yazılımıdır, açık kaynak kodludur. Kendi içerisinde bu gibi özellikleri barındırmamaktadır. Web kısmı ve Jitsi birbirinden bağımsız sunucularda ancak entegre durumda olmalıdır.

Peki şöyle bir durumda çalışır mı? Web yazılımı paylaşımlı sunuculu bir hostingde, jitsi ise ayrı bir bağımsız sunucuda olsa kesintisiz bir şekilde görüşme yapılabilir mi?

Evet, zaten yapınız bu şekilde olmalı. Entegrasyon sonrası web sitenizden gelecek isteklere Jitsi sunucusu yanıt verecektir.