Jitsi Kayıtları döküm alabilir miyiz?

Hocam selamlar; Add participant count analytics for Zoom meetings by paweldomas · Pull Request #715 · jitsi/jitsi-meet-spot · GitHub burada bir arkadaş kayıtlarının dokumunu alabıldıgını soylemıs soyle mesela bizim kullandığımız site burası konferans.meetingcfcmstl.com ben burada kişilerin oluşturduğu toplantıların raporunu almalıyım. Toplantı adı başlangıc zamanı ve kaç katılımcı oldugu ne kadar surdugu kaçta kapandıgı vs gıbı. Bu mumkun mu ? Birde köprü ile nasıl KVKK onayı alabiliriz konusunda destek olabilmeniz mümkün mü? Saygılarımla…

hocam biraz arastrdım nextcloud tarafında bu sekılde kayıt verıyor ama sadece vıdeo kaydı alınırsa verıyor bunu. mesela bunu her zaman verse yeter bana. Burda katılımcılar ve konu olarak bılgıler var. Ben belkı bunu bır sekılde maıle yonlendırmeyı basarabılırsem cok cok guzel olur. Tabı eger onerebılecegınız daha rahat daha kolay ve anlasılıabilir bir kayır alanı varsa cok cok sevınırım. Bu arada notepad++ kullanıyorum acık olarak butun içeriğe erişebiliyorm. saygılar.

Notepad++ kısmını tam anlamadım ama bu dediklerinizin çoğu çekirdek tarafında yapılandırma gerektirmekte. Özel .lua yapılandırmalarını araştırabilirsiniz. Ama hiç biri stabil değil.