Jitsi Meet err_empty_response hatası

Merhaba

bazı bilgisayarlarda jitsi sayfasını açmak istediğimde err_empty_response hatası veriyor.

/etc/nginx/modules-enabled/ altındaki 60-jitsi-meet.conf dosyasını silip
/etc/nginx/sites-available/xxxx.conf içinde 
server {
    listen 4444 ssl http2;
    listen [::]:4444 ssl http2;

4444 yazan yerleri 443 olarak çevirdiğim zaman açılmayan bilgisayarlarda sistem açılıyor ancak görüntü ve ses transferi olmuyor

bu konuda nasıl bir yol izleyebilirim

Selam,

/var/log/nginx/error.log dosyasındaki kayıtlar nedir?

Biraz daha detay verir misin? Sunucu tipi, güvenlik duvarı, kurulum türünüz, özel yapılandırma yaptınız mı?

:slight_smile: manuel mi, otomatik bash olan mı ve Ubuntu hangi sürüm 18.04 ya da 20.04?

şimdi bash ile yaptım ondada aynı sorun oluyor.

manuel kurulumdada ne yazikki

ubuntu 18.04

sıfırdan tekrar kurulum yaptım

şu anda
HTTP ERROR 502 hatası alıyorum

nginx log
[error] 6231#6231: *158 recv() failed (104: Connection reset by peer) while proxying and reading from upstream, client: xxx.xxx.xxx.xxx, server: 0.0.0.0:443, upstream: “127.0.0.1:4445”, bytes from/to client:795/6337, bytes from/to upstream:6337/1075

Hocam temiz kurulum yapılmış bulut sunucuda bu hataları almanız imkansız (DigitalOcean, Linode, Vultr, Hetzner, AWS, Alibaba Cloud, Google Cloud hepsinde ben test ettim zaten) güvenlik duvarı ya da kurumsal sunucu ise ufw değil diğer güvenlik duvarı ayarlarınızı kontrol edin.

Hocam Merhaba

açıkçası firewall arkasına alıp kurdum.

DMZ portunda kurdum ancak olmadı.

100 bilgisayardan 1 tanesinde bu hatayı alıyorum.

son değişikliklerden sonra firefox ile açınca herşey normal. ancak google chrome ile açtığım zaman sadece kendi görüntüsü görüyor diğer katılımcıları göremiyor. aynı şey katılımcılar içinde gçerli o kişinin görüntüsünü göremiyorlar.

muhtemel olarak windows’tan kaynaklı bir sorun.

bütün pc lerde sorunsuz çalışıpta 1-2 bilgisayarda açılmaması gibi bir sorun olmaması gerekir

desteğiniz için teşekkür ederim

merhaba

şimdi başka bir datacenter da kurulum yaptım.

firewall yada nat işlemi yok ubuntu 18.04 üzerinde

burada aldığım hata browser dan açmak isteyince

ERR_CONNECTION_CLOSED

jitsi forum larında okuduğum kadarı ile yeni versiyonda bu sorunun giderileceği ile ilgili