Jitsi Meet Karşılama Ekranında Rastgele Kanal Adı Oluşturmayı Kapatma

Merhabalar Muhammed Bey,

Jitsi kurulumunu gerçekleştirdim yardımlarınız sayesinde. Anasayfa üzerinde değişiklikler yapıyorum. Bir kısmını değiştiremedim. Burda yazan yazıları nasıl değiştirebiliceğim konusunda yardımcı olur musunuz.
Ekran görüntüsünü ekliyorum.

Günaydın,

Oradaki metinleri değiştirmek sizin oldukça yorucu olacaktır. Yerel sunucu oluşturup Jitsi kaynağını almanız, yeniden .js dosyalarını oluşturmanız ve her güncellemede bu işlemi uygulamanız gerekecektir. Yani direkt bir dosyadan değiştirilemiyor. Ama anlatın derseniz yinede sizin için gün içerisinde kısadan anlatmaya çalışırım.

Ama size daha güzel bir önerim var kapatın gitsin :slight_smile: Bende kapattım gitti.

İlgili yapılandırma dosyasını nano editörü ile açın;

nano /usr/share/jitsi-meet/interface_config.js

Şu kısmı arayın;

GENERATE_ROOMNAMES_ON_WELCOME_PAGE: true,

Ve şu şekilde değiştirin;

GENERATE_ROOMNAMES_ON_WELCOME_PAGE: false,

:+1:

5 Beğeni

Benide rahatsız ediyordu o karşılama ekranı çok iyi oldu

1 Beğeni

Peki karşılama ekranını kapatınca odaları nasıl oluşturacağız ?

Bu komut karşılama ekranını değil karşılama ekranında rastgele İngilizce oluşturulan oda adlarını kapatır :+1: Yani oda adlarını kullanıcılar oluşturabilir diledikleri gibi.

cevap için teşekkürler.

1 Beğeni

Hızlı cevabın için çok teşekkür ederim. Ancak bendeki sorun farklı sanırım.
browser açıp konferans.alanadim.com adresimi yazıp enter yaptığımda, bana random olarak;
alanadim.com şeklinde her refresh yaptığımda ayrı bir uzantı döndürüyor. Böyle bir adres de olmadığı için boş bir sayfa geliyor. :frowning:

Aşağıda anlattığım ve yaşadığım sorun bu aslında, konferans bağlantısını, oluştur kısmındaki, texti direk ularak url kısmına ekliyor.

jit_url-1